
WIELKANOCNA NIESPODZIANKA
Dzisiaj w przedszkolu na nasze przedszkolaki czekała niespodzianka, słodki, wielkanocny zajączek, którego specjalnie dla nas upiekła nasza Babcia Bożenka, która cały czas rozpieszcza nas swoimi wypiekami. Dziękujemy bardzo serdecznie naszej kochanej babci za dobre serce, pamięć i pysznego zajączka . Musicie nam uwierzyć na słowo, był przepyszny. Dziękujemy!!!!!!







